Подання

Для того, щоб мати можливість подавати статті до журналу та перевіряти поточний статус своїх матеріалів необхідно увійти на сайт як зареєстрований користувач.

Вимоги до подання

Під час подання рукопису до журналу автори повинні підтвердити його відповідність всім встановленим вимогам, вказаним нижче. В разі виявлення невідповідності поданої роботи пунктам цих вимог редакція повертатиме авторам матеріали на доопрацювання.
  • Це подання раніше не було опубліковане і не надсилалося на розгляд до редакцій інших журналів (або вкажіть пояснення у коментарях для редактора).
  • Файл подання є документом у форматі Microsoft Word, OpenOffice, RTF або WordPerfect.
  • Веб-посилання у тексті супроводжуються повними коректними адресами URL.
  • Текст набраний 14-м розміром кеглю з міжрядковим інтервалом 1,5; авторські акценти виділені курсивом, а не підкресленням (всюди, крім адрес URL); всі ілюстрації, графіки та таблиці розміщені безпосередньо у тексті, там, де вони повинні бути за змістом (а не у кінці документу).
  • Текст відповідає вимогам щодо стилістики та бібліографії, викладеним у Керівництві для авторів розділу "Про журнал".
  • УСІ прізвища науковців, згаданих у тексті статті, відображені у пристатейному списку посилань
  • Список посилань англійською мовою (References) містить не тільки транслітерований текст, але і ПЕРЕКЛАД назви статті англійською мовою, що подається в квадратних дужках після транслітерованої назви.

Керівництво для авторів

Шановні колеги!

Подання статей до Збірника наукових праць Рівненського державного гуманітарного університету «Психологія: реальність і перспективи» відбувається у кабінеті користувача після реєстрації. При виникненні питань чи труднощів в процесі подачі матеріалів - звертайтеся на електронну адресу видання kafedra_vikova@ukr.net 

Стаття має бути підготовлена відповідно до вимог, визначених у керівництві для авторів та супроводжуватися додатковим файлом з інформацією про автора.

Рішення редакційної колегії про прийняття матеріалів до попереднього розгляду формується протягом 1 тижня.  За умови позитивного рішення, стаття спрямовується на рецензування, яке може тривати до 2-х тижнів.

Після здійснення подвійного сліпого рецензування, автору буде повідомлено про включення статті до наступного випуску збірника чи необхідність її доопрацювання.

Після отримання позитивного рішення редколегії автор надсилає до редакції інформацію про здійснення оплати вартості публікації. Публікаційний внесок покриває витрати, пов’язані з редагуванням статей, макетуванням та друком збірника. Вартість однієї сторінки (повної/неповної) становить: 75 грн українською мовою, 60 грн. англійською мовою. Комісійний збір за надсилання коштів сплачує автор статті. 

 

Статті аспірантів та викладачів, які не мають наукового ступеня, приймаються за рекомендацією кафедри або рецензією наукового керівника. Наукові повідомлення студентів приймаються лише у співавторстві із науковим керівником.

Відповідальність за цитування та достовірність інформації несуть автори.

Редакція залишає за собою право вносити правки, не змінюючи основного змісту статей, а також відмовити авторові у публікації статті, якщо вона не відповідає редакційним вимогам.

 

Вимоги до оформлення публікацій

Вимоги до оформлення списку використаних джерел

Інформація про автора

Зразок форми рецензування

Положення про конфіденційність

Імена та електронні адреси, вказані користувачами на сайті цього журналу, будуть використані виключно для виконання внутрішніх технічних завдань цього журналу; вони не будуть поширюватись та передаватись стороннім особам.